Wijsheid zegt…
~ Marianne
Gepubliceerd door Marianne
Een zeer eenvoudig en bescheiden persoon. Schrijven is mijn inspiratie die ik graag met mensen deel. In wederzijds respect voor en naar elkaar toe. Aum Namasté Marianne Mijn spirituele blog https://marreiki.wordpress.com/ Mijn persoonlijke website http://www.lightangelmarianne.nl. Alle berichten van Marianne weergeven
Rare spreuk 😦
LikeGeliked door 1 persoon
Is een wijsheid uit het Oosten Paul 🙂
LikeLike
Ik kan me meestal wel vinden in die rustgevende Oosterse spreuken, maar diegene die deze heeft uitgevonden is waarschijnlijk tegen een telefoonpaal gelopen en is dan beginnen raaskallen.
‘Wijsheid zegt me dat in Niets ben’ ??? ‘Liefde zegt me dat ik Alles ben” ???
Iemand die het omgekeerde zou schrijven (wijsheid zegt me dat ik alles ben, liefde zegt me dat ik niets ben) zou ik al een spijtige spreuk vinden, maar houdt ietsje meer steek (hoewel ik er ook niet mee akkoord ben).
Ach ja, ik laat hem maar passeren 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Het zijn diepe doordenkertjes Paul. Wanneer je kijkt naar wat of wie we eigenlijk boven zijn?…..Niets. Daar bestaan we alleen uit liefde en dat is alles 🙂
Passeer wat niet goed voelt en neem mee wat wel goed voelt..
LikeGeliked door 1 persoon
Vindt, dat ik alles ben.
LikeLike
Je bent ook alles Ans, maar ook weer niets. Een doordenkertje 🙂
LikeLike
Wij zijn alles en niets…..
LikeGeliked door 1 persoon
Helemaal waar wat je zegt Aatje 👍
LikeLike
Prachtig precies de waarheid
LikeGeliked door 1 persoon
Prachtig hè Nannon, oosterse wijsheden zijn zo mooi en stevige doordenkertjes 🙂
LikeLike
Ja inderdaad 🙂
LikeGeliked door 1 persoon