Dagtekst: Doordenkertje


De gewoonte die de meeste mensen hebben aangenomen, om bij de anderen hun hart te gaan luchten, zodra ze zich verdrietig en ongelukkig voelen, onthult een grote zwakheid.

Hoeveel onder hen haasten zich niet bij de geringste zorgen, de minste tegenslag, naar hun ouders, hun vrienden, hun buren, of naar de telefoon…?
En zo worden op slag een twintigtal personen vergiftigd…
Hebben zij zich ooit afgevraagd of de anderen daar zijn om hun lasten op zich te nemen en bovendien of zij wel in staat zijn deze te torsen?
Als zij echt willen evolueren, moeten zij die gewoonte opgeven en een middel vinden om hun omgeving niet langer te belasten.
Als je zorgen of verdriet hebt, onderzoek dan hoe je deze gemoedstoestanden kunt oplossen.
Vraag je af: ‘Eens zien wat ik kan doen om sterker en meer meester over mezelf te worden, om me te gedragen als een echt kind van God, op wie de Hemel kan rekenen voor zijn werk?’
Als je geen inspanningen wilt doen, als je verkiest om zwak te blijven, hou dan vast aan je oude gewoonten met de gevolgen die eruit zullen voortvloeien!
Maar weet dat je in een Inwijdingsonderricht de weg wordt gewezen om sterk en lichtend te worden, en ook in staat om de anderen te helpen.

~☼~

Omraam Mikhael Aivanhov

Mmmm….een heel diep doordenkertje die op het eerste blik misschien negatief opgevat kan worden en eigenlijk gewoon positief is. Als kind beginnen we er al mee, naar mama (als je tenminste een moeder had die er voor je was)om troost wanneer je gevallen was of iemand had je pijn gedaan. Deze gewoonte hebben we ons zelf aangeleerd zonder er verder bij stil te staan. Natuurlijk mogen we hulp ontvangen wanneer er slechts nieuws is geweest dat als een klap aankomt.

Toch is het belangrijk om eerst bij jezelf te rade gaan voor hulp, er is niemand beter dan jezelf die jou kan hepen. Buiten dat om is er een Hogere of Goddelijke energie zoals je Hogere Zelf of God waar je om hulp kan vragen voor wie het wilt..

Zelf ben ik geen loper geweest om met ieder verdrietje of pijntje naar iemand to te gaan. Natuurlijk zijn er enkele mensen voor me geweest in het verleden waar ik terecht kon en ik innig dankbaar voor bent geweest. Sinds enige tijd ben ik op mezelf aangewezen, maar ook vraag ik hulp aan het Hogere en merk dat ik hierdoor krachtiger bent geworden.

Wanneer we kijken naar de wijze Meesters, zullen deze hun eigen gemoedstoestanden bij zichzelf vinden en oplossen. Deze gave heeft iedereen, alleen weinige zullen er voor gaan.

15 gedachten over “Dagtekst: Doordenkertje

  1. Maar soms red je het niet alleen en je weet bij mijn maat kan ik met alles terecht en andersom is dat ook zo . Maar je hebt ook van die jankers die bij de geringste scheet wat hun vastzit al net een wandelend dagblad zijn , alleen maar om aandacht te krijgen en alles is bij hun altijd erger zonder dat ze ooit iets heftigs hebben meegemaakt . Liefs , X

    Geliked door 1 persoon

    1. Daarom schreef ik onder de tekst…het kan negatief gelezen worden, maar is het niet 😉

      In diepe nood mogen we steun krijgen van onze naaste. Maar zoals je schrijft, voor ieder dingetje….

      Liefs ♥♥♥

      Geliked door 1 persoon

                  1. Ff genieten van je vrijheid dan 🙂 . Paradefeesten om de 4 jaar met landen over de hele wereld , sommigen kregen geen visum , waren bang dat ze hier bleven 😉 . Kan het ook op tv zien , haha met ventilator erbij en voetjes in het water 🙂 . Liefs, ♥♥♥

                    Geliked door 1 persoon

                    1. Was om 6 uur alweer afgelopen hahaha. Heb het weleens gezien op tv. net als jij nu. Geen betere uitzicht dan op tv en zonder drukte, groot gelijk 😉 Liefs X

                      Geliked door 1 persoon

                    2. Kon hele optocht op de lokale tv zender volgen maar tour ging eerst voor , hahaha . Die paar uurtjes rust neem niemand je meer af moet je maar denken , hihi . Goeie start van de nieuwe week , liefs en dikke knuffel , ♥♥♥

                      Geliked door 1 persoon

                    3. Dat dacht ik al, eerst de Tour bij Anja 🙂 Nee die neemt niemand af, maar wel dubbele drukte terug 😉 fijne week met een goede start, liefs en dikke knuffel ♥♥♥

                      Geliked door 1 persoon

                    4. Nu ook aan de koers maar heb alles bij de hand en kan alles tegelijk doen , hihi . Stuur ze het hele land door naar feestjes en partijen , tijdens vakantie is toch iedere dag wel ergens iets te doen ,hahaha . Liefs en dikke pakkerd , X

                      Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.