Wonderen gebeuren van nature uit liefde. Het echte wonder is de liefde die ze inspireert..
Wonder
~ Marianne
Gepubliceerd door Marianne
Een zeer eenvoudig en bescheiden persoon. Schrijven is mijn inspiratie die ik graag met mensen deel. In wederzijds respect voor en naar elkaar toe. Aum Namasté Marianne Mijn spirituele blog https://marreiki.wordpress.com/ Mijn persoonlijke website http://www.lightangelmarianne.nl. Alle berichten van Marianne weergeven
Een heeele mooie deze, mijn complimenten.
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel lieverd 🙂 We zijn vandaag lekker aan het complimenteren 😀
LikeLike
probeer iets te bedenken met mijn ego, maar die is er zelfs stil van. sluit me aan bij aatje.
LikeGeliked door 1 persoon
Ben ik ff blij dat je ego niets weet te zeggen :-D, voel maar met je hartje. Het eerste stukje is een regel uit ECIW alleen anders verwoord en de 2e heb ik er zelf aan geplakt 😉 Bedankt..
LikeLike
die goddelijke liefde toch, ze is zo speels.
LikeGeliked door 1 persoon
Wat prachtig gezegd Sjef en o zo waar 🙂 De Heilige Geest inspireert woorden van liefde..
LikeLike
opeens zie ik een bal volgeplakt met puzzelstukjes en ieders keer als je er een oplost en loslaat verschijnt er een lichtstraal, het licht van de heilige geest.
LikeGeliked door 1 persoon
Het balletje gaat rollen, we mogen de puzzelstukjes van het leven oplossen met de juiste waarneming. God wilt dat we gaan zien door de ogen van de Heilige Geest die liefde is en niet door de ogen van het lichaam of denkgeest van het Ego. Laat het Licht maar stralen ons ieder hart.
LikeLike
stilte, even weet ik geen woorden Marianne. Namastee
LikeLike
🙂 😉
Namasté _/l_
LikeLike
prachtige tekst
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel Ellen 🙂
LikeLike